«Підтримуємо ідею і демілітаризації, і музею, і можливого продажу», — гендиректор Укроборонпрому про долю крейсера «Україна»

19 апреля, 2021 14 :50

Держава поки не має чіткого рішення стосовно подальшої долі недобудованого крейсеру «Україна» (проект 1164 «Атлант»). З одного боку, керівництво області в особі голови ОДА Віталія Кіма наполягає на тому, щоб зробити із крейсера музей, проте на державному рівні не відмовляються також від ідеї просто продати корабель.

Про це під час свого візиту до Миколаєва розповів генеральний директор концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв, повідомляє кореспондент MyCity.

«Ми підтримуємо ідею і демілітаризації, і музею, і можливого продажу цього об’єкта, тому що це, на жаль, проблемне питання, яке налічує вже багато років або навіть десятиліть. Його треба вирішувати, вирішувати на рівні уряду. На рівні комітетів уже були обговорення щодо його подальшої долі, а яким буде рішення – це схвалить уряд», — сказав він.

Нагадаємо також, що раніше пресслужба Міноборони інформувала, що в Миколаєві таки з’явиться плавучий музей, проте зробити його хочуть із корвету «Вінниця», а в 2021 році планується розпочати демонтування військового обладнання крейсеру.