Новий директор «Зорі» — «Машпроект» розповів, чи варто очікувати скорочень на підприємстві

19 апреля, 2021 15 :24

Сьогодні, 19 квітня, гендиректор Укроборонопрому Юрій Гусєв представив колективу миколаївського підприємства «Зоря» — «Машпроект» нового керівника. Ним став Олексій Жуковець, який до цього працював на іншому заводі у сфері «оборонки» — ДП «Житомирський бронетанковий завод». Уже на першій пресконференції новий керівник запевнив, що не збирається скорочувати персонал «Зорі».

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

За словами Жуковця, у нього протилежне завдання, адже він планує розвивати підприємство за допомогою нових контрактів та замовлень, а для їх виконання потрібні робітники.

«Ми створюємо плани про збільшення виробництва на цьому підприємстві. Немає задачі скорочувати нікого. Є задача навпаки – розвивати це підприємство. Я знаю, що колись тут було 12 тисяч і 15 тисяч робітників, виробляли багато продукції. Про скорочення мова не йде про збільшення кількості продажів та нарощування завантаженості виробництва», — запевнив новий директор.

Зі свого боку, Юрій Гусєв розповів, що звільнив попереднє керівництво заводу через незадовільні фінансові показники після першого кварталу 2021 року.