«Заміж за іноземця»: миколаївцям покажуть фільм про зворотній бік «шлюбного» бізнесу у місті

19 апреля, 2021 18 :55

Миколаївцям покажуть фільм про роботу шлюбних агентств Миколаєва та інших міст України. Кінопоказ відбудеться у вівторок, 20 квітня, о 19:00 на онлайн-платформі TAKFLIX в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT! Про це пише Агентство розвитку Миколаєва.

Щоб отримати промокод для безкоштовного доступу до перегляду фільму на онлайн-платформі, необхідно пройти коротку реєстрацію: http://bit.ly/connect_film1

Герої фільму — прості українські жінки та американські чоловіки, які шукають свою «половинку» у міжнародних шлюбних агентствах. Усі агенції працюють за однаковою схемою: жінки створюють акаунти, а чоловіки пишуть тим, хто припаде до смаку. Та інколи замість листування чоловіки приїжджають у «романтичні тури» — це серія вечірок, на яких в теорії чоловіки можуть обрати собі «супутницю життя». Один із таких турів в Україну відвідав і сам режисер.

«Один з таких шлюбних турів пройшов в Миколаєві. Це можна побачити в сюжеті фільму. Впевнені, що багато хто впізнають знайомі інтер’єри місцевих нічних клубів, де розгортається історія фільму», — пояснюють організатори.

Розбиті серця, виснажливі перельоти, шахрайства, постійний ризик — герої фільму готові на все, щоб знайти свою “половинку”. Це прості українки та американці, яким з різних причин не вдалося побудувати стосунки у себе на батьківщини. Чи допоможуть їм сайти знаймств і послуги міжнародних шлюбних агентств? Режисер слідкує за героями та героїнями з моменту перших побачень до одягання обручок. Та навіть весілля не гарантує кінець випробуванням.

Режисер Джонатан Нардуччі живе і працює в Лос Анджелесі, США. Він — режисер і оператор музичних відео та короткометражних фільмів. Його роботи демонструвались на кінофестивалях у Роттердамі, Клермон Феррані, Атланті. «Заміж за іноземця» — повнометражний дебют режисера.

«Одружіться з українкою!» — лист із такою пропозицією від сайту знайомств режисер Джонатан Нардуччі отримав понад 10 років тому та був приголомшений тим, що всі ці жінки вийшли б за нього лише тому, що він американець. Згодом Нардуччі вирішив з’ясувати, хто і навіщо шукає наречених на іншому континенті. Так і виникла ідея зняти документальне кіно.

Фільм демонструється мовою оригіналу (українська, англійська) із українськими субтитрами.