Степанов відніс Миколаївщину до «важких регіонів» по захворюваності на COVID-19

20 апреля, 2021 12 :08

Загалом Україна пройшла пік третьої хвилі захворюваності на коронавірус, проте досі в країні є деякі області, ситуація в яких залишається «достатньо напруженою». Однією з таких областей є Миколаївська.

Про це під час брифінгу 20 квітня розповів голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми зараз знаходимось у третій хвилі коронавірусної хвороби. Ми всі бачимо, як на сьогоднішній день важко і з якою кількістю випадків щодня ми стикаємося. Але водночас ми можемо констатувати, що ми пройшли пік захворюваності», — розпочав Степанов.

Та далі міністр продовжив, заявивши, що 12 регіонів країни знаходяться у напруженій ситуації по захворюваності. Наприклад, окрім Миколаївщини, це Одеська область, Харківська та Київ.

«Найважча ситуація в місті Київ і Київській області, на Одещині, Сумщині, Миколаївщині та Харківщині. У столиці на сьогоднішній день зайнято майже 75% ліжок із киснем, у Київській області – 70%, в Одеській області 73%, у Сумській області – 69,5%»,  – додав Степанов.

Окремо міністр підкреслив, що за рівнем смертності від COVID на 1 мільйон населення Україна перебуває на 33 місці в Європі. За його словами, це така ситуація – заслуга медиків, які цілодобово працюють із коронавірусними хворими.