Окупаційна влада Криму хоче судити експрезидентів України Порошенка та Кравчука

20 апреля, 2021 19 :07

Російські окупанти в Криму зібрались судити колишніх президентів України Петра Порошенка та Леоніда Кравчука та інших високопосадовців.

Як пишуть контрольовані окупантами ЗМІ, причиною такого рішення стало перекриття Північно-Кримського каналу, через що півострів останні кілька років страждає від браку води.

«Слідчий комітет включається в роботу зі встановлення шкоди, якої держава Україна завдала (Криму). Частина матеріалів, зібраних нами в ході роботи з визначення суми збитку, вже направлено на адресу Слідчого комітету», — заявив спікер окупаційного парламенту Криму Володимир Константинов.

Як вважають окупанти, відповідальність за водну блокаду півострова несе не лише держава Україна, але й конкретні люди. Зокрема, Кравчук, Порошенко та інші.

«Ряду персонажів доведеться відповідати за це особисто. Одним з головних фігурантів є екс-президент України Порошенко, відповідальність якого зовсім не вичерпується організацією водної блокади. Відповідатимуть перед судом і енергетичні терористи на чолі з Іслямовим, і підбурювачі кримофобіі зразок Кравчука або фейкового постійного представника президента України в АРК Бабіна. Одним словом, все отримають по заслугах. Станеться це не одразу, але ми, в міру сил, будемо наближати час торжества справедливості. Безкарно знущатися над Кримом і кримчанами не вийде», — уклав він.

Як відомо, до окупації Криму Росією, Україна забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал. Проте після збройного захоплення півострову, Україна перекрила канал.