«Бюджетна» депутатська комісія підтримала виділення надбавки миколаївським лікарям, що надають допомогу хворим на коронавірус

20 апреля, 2021 15 :35

Депутати постійної депутатської комісії з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів Миколаївської міської ради підтримали пропозицію голови фракції «Опозиційна платформа-За життя» в міськраді Артема Ільюка про виділення муніципальної щомісячної надбавки до зарплати медикам. Обсяг надбавок має визначити Управління охорони здоров’я та  департамент фінансів Миколаївської міськради. Таке рішення було прийняте на черговому засіданні комісії, 20 квітня, — інформує кореспондент MyCity.

«Ми пропонуємо організувати муніципальну надбавку для медичних працівників — це доплати до зарплати нашим лікарям. В цей важкий час, з яким зіткнулось наше місце, я вважаю, це на часі», — зауважив Ільюк.

Артем Ільюк для прикладу озвучив досвід медичних надбавок Вінниці.

«Працівникам, які безпосередньо надають допомогу хворим на ковід: лікарям — 15 тисяч гривень, фахівцям з базовою та неповною вищою освітою — 10 тис грн, молодшим медичним сетрам — 8 тис грн.

Голова депутатської комісії Федір Панченко підсумував, що треба звернутись до управління Управління охорони здоров’я, щоби вони надали свої пропозиції.

Депутат Максим Коваленко наголосив інші розміри медичних надбавок, які актуальні для столиці України Києва

«Там з січня 2021 року щомісяця медики комунальних лікарень столиці отримуватимуть надбавки до зарплати з міського бюджету: лікарі — 5 тисяч гривень, медсестри — 4 тисячі, молодший медперсонал — 2 тисячі гривень».

Таким чином депутати доручили начальниці міського управління охорони здоров’я Ірині Шамрай надати всі статистичні данні працівників, яким буде надаватись щомісячна фінансова надбавка до зарплатні.

Потім буде визначатись обсяг надбавок.