Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Активісти і воїни АТО прикували себе ланцюгами на острові, щоби звернути увагу на затоплення Бузького Гарду

21 апреля, 2021 14 :10

Активісти та ветерани ООС/АТО прикували себе ланцюгами на Гардовому острові, щоби звернути увагу на ризик затоплення частини Національного природнього парку «Бузький Гард» в разі підняття води в Олександрівському водосховищі. Про це повідомляє кореспондент MyCity з місця події.

Акцію провели на острові, який власне і ризикує зникнути в разі підняття води енергетиками. Були присутні активісти, місцеві мешканці, енергетики, деякі депутати Миколаївської обласної ради.

Ветерани війни на Сході України: Олег Кравець, заступник Міністра у справах ветеранів ООС/АТО Олександр Терещенко і Олександр Кротик прикували себе величезними ланцюгами до однієї зі скель острова.

«Ми сьогодні зібрались на цьому місці не дарма. Символічно звучать наразі слова державного гімну України. На цьому місці була Буго-Гардівська паланка і ми сьогодні тут, щоби покласти душу й тіло. Як виявилось, це потрібно робити не лише там на Сході, захищати нашу країну, але й захищати її тут. тому, що коли мене питають за що я воював — я воював, саме за такі речі, щоби ніхто не мав права знищувати наші святині», — заявив Олександр Терещенко

Також Олександр Терещенко повідомив, що до 20 травня відбуваються екологічні експертизи наслідків підняття рівня води. Через карантин, вони відбуваються в електронному вигляді. Підняти рівень води можуть будь-якого моменту.

«Ми прокинемось одного дня і цієї святині в нас може не стати.  Це попереджувальна акція. Після 20-го ми будемо знати результати експертизи, встановимо тут чергування і ми виконаємо те, що я обіцяв», — сказав Терещенко