На Миколаївщині рятувальники шукають двох чоловіків, які зникли на воді

21 апреля, 2021 14 :28

21 квітня водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення продовжили пошук зниклого в акваторії Бузького лиману громадянина Туреччини 1977 року народження, члена екіпажу судна “Сава”, що наразі стоїть в порту “Ніка-Тера” на завантаженні глини. Про це повідомляє пресслжуба ГУ ДСНС в Миколаївській області.

За інформацією членів екіпажу, 20 квітня, близько 9 години ранку з’ясувалося, що чоловіка немає на судні та ймовірно, він випав за борт, про що й сповістили на спецлінію 101. Вчора тривали роботи з пошуку зниклого зовнішнім оглядом акваторії за допомогою човна та для моніторингу з повітря із застосуванням квадрокоптера.

Також не припиняється пошук іншого чоловіка 1983 року нарождення, який зник безвісти на воді 16 квітня. Як відомо, пластиковий човен з двома громадянами перекинувся в 300 м від берега у Корабельному районі м. Миколаєва (орієнтир — вул. Новобудівна, 1В). Один з них дістався суходолу самотужки, а інший потонув.

Протягом чотирьох днів рятувальники 5 державної пожежно-рятувальної частини, ававрійно-рятувального відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загну спеціального призначення на човні “Колібрі”, використовуючи квадрокоптер, та водолазна група 10 взводу Державного гірничорятувального загону ДСНС України на човні “Колібрі-400 Д”, використовуючи ехолот, обстежили 36000 кв. м акваторії та дна, проте безрезультатно.