Депутати проведуть виїздну комісію в «Казці» і перевірять документи підприємця, який встановив атракціони

22 апреля, 2021 10 :05

Депутати постійної комісії міськради Миколаєва з питань етики та житлово-комунального господарства проведуть спільне виїзне засідання на території дитячого містечка «Казка». Перевірятимуть конкурсні документи, за якими дитяче містечко передали для обслуговування на 5 років ФОП «Скрипін». Засідання проведуть в п’ятницю, 23 квітня, — інформує MyCity. 

Нагадаємо, що в березні переможець конкурсу, яким виявився диреткор «Атракціон-Інвест», підприємець, що встановлював атракціони на новорічні свята на Соборній площі, почав встановлювати атракціони в дитячому містечку. 

Голова депутатської комісії Олена Кісельова вказала на те, що Миколаївська міська рада не приймала позитивне рішення щодо передачі «Казки» в обслуговування ФОП. Є лише два рішення виконавчого комітету, які вказують лише на положення про конкурсний відбір для суб’єктів господарювання на ведення підприємницької діяльності на території дитячого містечка.

Відтак сумніви і питання у депутатів з’явились на підставі чого територія «Казки» була передана в аренду.

В конкурсі на обслуговування «Казки» взяли участь 13 претендентів, — розповіла в.о. директора дитячого містечка Наталя Федець.

Засідання конкурсної комісії відбулося 24 лютого. В ній взяли участь начальник управління культури міськради Юрій Любаров, Тетяна Чушкіна, заступник начальника відділу оренди комунального майна, Олександр Курляк, заступник директора департаменту економічного розвитку, Володимир Гончаров, начальник відділу запобігання та виявлення корупції і Наталя Федець — в.о. директора дитячого містечка «Казка».

«Ця ідея давно була, ми почали ще в 2019 році, закінчувалися договори, які були дійсні на той час. В нас є положення, мене внесли в склад комісії. Ми почали вирішувати це питання. Я вважаю, все законно, в нас є всі документи, щоби провести конкурс», — зазначила Наталя Федець.

Також вона розповіла, як відбувався конкурс.

«Кожен міг представити свої проекти. попередньо документи були запаковані і вони не відкривались, як того вимагає положення.  Конкурс почався з того, що ми почали відкривати конверти з конкурсними пропозиціями, розклали їх щодо зонування, а далі всіх вислуховували. Вони представляли свої документи проектів, вкладених в конверт, якщо було відео презентації, то вони також могли предстиавити його. Під час виступу оголошували грошову пропозицію. Також кожен з підприємців мав змогу представити проект додаткових зобов’язань, які він на себе візьме: озеленення, благоустрій кожної зони. Після презентації проектів, їм давали змогу корегувати плату за послуги, все це фіксувалось протокольно. Комісія голосувала колегіально. Далі комісія приймала рішення, кожну пропозицію розглядала окремо, хто що пропонував, наявність документів, додаткові забов’язування і далі приймала голосування….Краща попозиція за глоосуванням була від ФОП «Скрипін А.», — розповіла Наталія Федець.

Договір оренди «Казки» розробили юристи дитячого містечка.

У підсумку, депутати вирішили провести виїзне засідання комісії. Комісія вивчить положення про оренду території дитячого містечка «Казка», перевірить проект відведення ділянки, вивчить матеріали всіх конкурсних пропозицій від підприємців,вивчить документи рішень виконкому про створення конкурсної пропозиції, а також вивчить концепцію розвитку дитячого містечка.