Підозрюваного у скоєнні смертельної ДТП по вул. Південній залишили під вартою

22 апреля, 2021 14 :03

Слідчим суддею Центрального райсуду м.Миколаєва Світланою Скрипченко розглянуто клопотання про продовження строків запобіжного заходу у виді тримання під вартою 31-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України. Мова йде про смертельне ДТП на пр. Богоявленському. Про це повідомляє пресслужба суду.

Нагадаємо, 5 грудня 2020 року на перехресті пр.Богоявленського та вул.Південна у м. Миколаєві сталася ДТП за участі Toyota Land Cruiser 200 та «ВАЗ-2105», внаслідок якої водій автомобіля «ВАЗ» загинув.  Відповідно до матеріалів клопотання автомобіль Toyota Land Cruiser 200 рухався зі швидкістю 202 км/год, підозрюваний керував ним, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

В обґрунтування клопотання про продовження строків прокурор зазначав, що існують ризики переховування від слідства, з урахуванням тяжкості покарання, яке загрожує підозрюваному у разі доведення його вини, впливу на свідків, з метою схилення їх до дачі показів, які б виправдовували його та перешкоджання провадженню іншим чином, не зникли. Окрім цього, прокурор зазначав, що підозрюваний не має міцних соціальних зв’язків, тривалий час не з’являвся на виклики слідчого.

Захисник заперечив проти задоволення клопотання, аргументуючи це тим, що ризики є надуманими, стороною обвинувачення не доведено, що інший запобіжний захід не забезпечить належну процесуальну поведінку підозрюваного. Окрім цього зазначав, що сторона обвинувачення штучно створює докази винуватості його клієнта. Просив обрати запобіжний захід — домашній арешт із забороною залишати приміщення у нічний час доби. Підозрюваний підтримав думку свого захисника.

З урахуванням досліджених у ході розгляду долучених до клопотання письмових доказів та позиції сторін, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила продовжити строки тримання під вартою щодо підозрюваного до 18 червня.