В Італії чоловік 15 років прогулював роботу та отримував зарплатню

22 апреля, 2021 23 :18

Працівника однієї з італійських лікарень звинуватили в тому, що він прогулював роботу упродовж 15 років, отримуючи при цьому повну зарплатню. Як повідомляють місцеві ЗМІ, чоловік припинив ходити на роботу в місті Катандзаро ще у 2005 році. Про це пише ВВС.

Італійське інформаційне агентство Ansa пише, що наразі він перебуває під слідством за звинуваченням у шахрайстві та зловживанні службовим становищем. Загалом за весь період, поки він не працював, йому виплатили 538 тисяч євро зарплатні.

Шість керівників цієї лікарні також перебувають під слідством через їхню можливу причетність до виплати зарплатні відсутньому на роботі працівнику. Арешти стали результатом тривалого розслідування щодо прогулів і шахрайства в італійському державному секторі.

В поліції кажуть, що підозрюваного направили на роботу в лікарню у 2005 році, тобто виходити на роботу він перестав практично одразу. Правоохоронці також звинувачують чоловіка в тому, що він нібито погрожував своєму менеджеру, аби той завадив скласти на нього дисциплінарний протокол.

Цей менеджер пізніше вийшов на пенсію, додали в поліції, і відсутність працівника в подальшому не помічали ані новий менеджер, ані інші співробітники лікарні.