Депутати міськради відмовились розглядати на сесії питання про продовження оренди землі для гаражів

22 апреля, 2021 18 :00

Депутати Миколаївської міської ради не розглянули на сесії приблизно 10 питань, пов’язані з продовженням оренди землі під гаражами. За словами депутата від фракції «Пропозиція» та голови адміністрації Центрального району Олександра Берези, такі гаражі часто використовують не за призначенням.

Про це пише MyCity.

«Багато таких гаражів, дозвіл на отримання яких отримували пільгові категорії громадян, на сьогодні використовують особи, які мають або опосередковане відношення, або взагалі до цих людей відношення не мають. Ще я хотів сказати, що досить часто ці гаражі використовують не за призначенням. Там відбувається прийом вторинної сировини, відбувається скупчення осіб, скажімо так, з низькою соціальною відповідальністю, і це викликає обурення жителів особливо багатоповерхівок», — сказав Береза.

На його думку, питання «про гаражі» потрібно досліджувати детальніше і конкретніше.

Проте не підтримали пропозицію депутата його деякі колеги, зокрема представники «Європейської солідарності» Станіслав Мартиросов та Олена Кисельова. За їх думкою, жителі не повинні страждати через декількох недобросовісних громадян.

Врешті-решт, мер Олександр Сєнкевич доручив адміністраціям районів міста вивчити ситуацію по кожному конкретному гаражу.