Працівники авторинку на 6 Слобідській просять депутатів не продовжувати договір оренди будівельній компанії, яка хоче побудувати там парковку

22 апреля, 2021 19 :00

Працівники авторинку по вулиці 6 Слобідська, 81, закликали депутатів міської ради не підтримувати прохання будівельної компанії «Корабел» на продовження оренди земельної ділянки на 5 років. Вони переживають, що остання за цей час може знищити ринок.

Про це стало відомо на сесії міськради у четвер, 22 квітня, пише MyCity.

Представниця регіональної асоціації автомобілістів Ніна Цибулько попросила депутатів не підтримувати проект про продовження строку користування земельною ділянкою ТОВ «Будівельна компанія «Корабел». Саме на цій ділянці знаходиться відомий у місті авторинок.

«Пропрацювавши 20 років на благо містян та бюджету міста, авторинок раптом став комусь нецікавим, і його вирішили закрити без проходження міської процедури, без думки міської влади, городян і, звісно, підприємців. Наголошую – 20 років пропрацювали на цьому ринку», — сказала Цибулько.

Вона також розповіла, що «Корабел» постійно намагається через суд відібрати собі землю. Останній суд будівельна компанія програла, тому вирішила по-іншому забрати собі землю – за допомогою рішення міської ради.

Проте в ході обговорення вияснилося, що питання уже проголосоване депутатами. Також виявилось, що під час розгляду його на профільній комісії людям не дали можливість висловити власну думку.

Також Цибулько зазначила, що підприємці, які зараз працюють на ринку, ще півтора року тому подали всі необхідні документи про відведення ділянки, проте депутати це питання ігнорують.

В результаті мер Олександр Сєнкевич пообіцяв, що питання розглянуть повторно на профільній комісії в найближчий понеділок, вислухавши обидві сторони конфлікту.

Нагадаємо, що суперечки між працівниками ринку та компанією «Корабел» тривають не перший рік. Сам ринок з’явився на цьому місті після того, як місцевий баскетбольний клуб «Корабел» та підприємці заключили договір оренди торгових міць. Проте у 2013 році баскетбольний клуб припинив своє існування, а його правонаступником стала однойменна будівельна компанія, яка хоче на місці ринку побудувати паркувальний майданчик.