На Миколаївщині судитимуть чоловіка за вбивство жінки та спробу вбивства очевидця

23 апреля, 2021 18 :52

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів колишнього Кривоозерського району, які обвинувачуються у вчиненні низки злочинів, у тому числі вбивства. Зокрема намагалися вбити очевидця злочину. Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За даними слідства, 1 січня 2021 року, двоє зловмисників відзначали Новий рік у свого знайомого та його співмешканки у с. Токарівка Кривоозерського району. Під час застілля 40-річний чоловік на ґрунті конфлікту наніс 27-річній жінці декілька ударів кулаком в обличчя, внаслідок чого вона впала на підлогу на спину. Зловмисник ногою наступив на шию жінки та здавив її, внаслідок чого вона померла.

Усвідомлюючи, що співмешканець жінки був очевидцем вбивства, злодій у присутності свого 20-річного товариша, намагався задушити його. Впевнившись, що потерпілий не подає ознак життя, зловмисники покинули місце злочину.

Під час розслідування також встановлено, що один із зловмисників 5 січня цього року у с. Тридуби Кривоозерського району скоїв крадіжку мобільного телефону з салону автомобіля. Дії одного із зловмисників, кваліфіковано за ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15, п. 9 ч. 2 ст. 115 та ч. 3 ст. 185 КК України (умисне вбивство, замах на умисне вбивство, вчинене з метою приховати інший злочин, крадіжка), а іншого підозрюваного — за ч. 1 ст. 396 КК України (приховування злочину).

За скоєння вбивства обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне позбавленням волі, іншому зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 3 років.