У Миколаєві відбулися другі військові збори ветеранських та патріотичних організацій

26 апреля, 2021 18 :55

У суботу, 24 квітня, в парку «Перемога» відбулися вже другі за рахунком збори резервістів в рамках громадської мобілізації об’єднань ветеранських та патріотичних організацій «Миколаївські Резервісти».

Про це повідомляє місцевий осередок «Національного корпусу».

Більше 50 представників ветеранів російсько-української війни, військових волонтерів і національно патріотичної молоді з користю провели вихідні, отримавши нові знання з військових дисциплін.

Організаторами виступили Асоціація учасників і інвалідів АТО і «Нацкорпус».

«Перед початком для учасників провели шикуванняі короткий інструктаж. Далі для виконання завдань їх розділили на групи і відправили на локації. Цього разу територію парку розбили на п’ять локацій: робота зі зброєю, прицільна стрільба з пневматичної гвинтівки, тактика пересування на полі бою, тактична медицина, мінно-підривна справа. Час занять на кожній локації — 50 хвилин. Далі учасники мінялися», — йдеться в повідомленні.

За словами одного з організаторів, зараз учасники отримують знання, демонструють як засвоїли матеріал. Для цього ще проведуть кілька підготовчих зборів. Надалі в курсі резервістів передбачені заняття на полігоні, де навчаються покажуть свої вміння.