Чиновника Держрибагентства, який пропонував хабар співробітнику СБУ, взяли під домашній арешт

26 апреля, 2021 19 :50

Чиновника Держагентства рибного господарства Євгена Камінського, який пропонував неправомірну вигоду співробітнику управління СБУ в області, відсторонено від посади та взято під домашній арешт. Про це інформує пресслужба Миколаївської прокуратури.

Також він був відсторонений від посади на два місяці.

«Сьогодні, 26 квітня, слідчим суддею Заводського районного суду м. Миколаєва задоволені клопотання слідчого, погоджені з процесуальним керівником Миколаївської обласної прокуратури, та обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту начальнику Чорноморського басейнового управління Держрибагентства, який пропонував неправомірну вигоду співробітнику управління Служби безпеки України в області (ч. 3 ст. 369 КК України). Також, підозрюваного відсторонено від посади на 2 місяця».

За даними слідства, підозрюваний пропонував працівнику спецслужби отримання коштів за незаконний рибний промисел у Чорному морі. Намагаючись «вирішити питання» невиявлення фактів отримання його підлеглими неправомірної вигоди від осіб, які займаються незаконним виловом калкану і креветки, він планував щомісяця віддавати 25% від отриманої суми.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки управління СБУ в Миколаївській області.