ДТП з автобусами: скільки травмованих та загиблих у Миколаєві

27 апреля, 2021 13 :07

У Миколаєві за цей рік вже сталося 44 ДТП за участю автобусів. Постраждало в них 9 людей. Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Миколаївської області у відповіді на інформаційний запит видання MyCity.

Зауважимо, що видання цікавила інформація про ДТП з маршрутками. Але у патрульній поліції відповіли, що система Нацполіції може надати інформацію про ДТП лише за участю автобусів.

Отже, за 2020 рік на території Миколаєва зареєстровано 135 ДТП за участі автобусів. З них 26 ДТП — з постраждалими. Загинули 3 людини, травмувалися 58.

За цей же період відносно водіїв автобусів патрульні склали 64 протоколи про адмінправопорушення за статею 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

З 1 січня по 23 квітня на території Миколаєва сталося 44 ДТП за участю автобусів. З них 8 — з постраждалими. В автоаваріях ніхто не загинув, але травмувалися 9 людей.

За цей період на водіїв за статею 124 КУпАП склали 19 адміністративних протоколів.