У Туреччині запроваджують повний локдаун майже на три тижні

27 апреля, 2021 21 :23

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні з 29 квітня по 17 травня в Туреччині буде діяти повний локдаун. Про це повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган в телезверненні, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Anadolu.

«Ми переходимо до повного закриття з 19.00 у четвер, 29 квітня, до 5.00 понеділка, 17 травня», — заявив Ердоган.

Він додав, що відповідно до нових епідеміологічних заходів міжміські поїздки будуть можливі тільки при наявності дозволу, а міжміський транспорт буде працювати тільки з 50-процентним завантаженням.

За винятком організацій, які не підпадають під дію відповідної директиви Міністерства внутрішніх справ, всі суб’єкти господарювання припиняють свою діяльність.

За словами президента, у всіх школах будуть припинені очні заняття, також відкладають всі іспити. Крім того, торгові мережі будуть закриті по неділях, а в інші дні вони будуть працювати тільки в певні години.

Ердоган закликав населення суворо дотримуватися правил з тим, щоб в найкоротші терміни ситуацію вдалося взяти під контроль.

«Ми повинні швидко скоротити кількість випадків зараження до менш ніж 5 тис. Інакше ми зіткнемося з наслідками у всіх сферах: від туризму до торгівлі та освіти», — попередив він.

Водночас, в «Уніан» повідомляє, що в циркулярі МВС країни йде мова, що звільнення від обмежень комендантської години поширюється на іноземців, які перебувають в країні тимчасово як туристи. Але іноземці, які мають посвідку на проживання або довгострокову візу, повинні підкорятися правилам локдауну.