Мікрорайон Північний отримав нову сучасну амбулаторію

27 апреля, 2021 13 :30

В мікрорайоні Північному, в Миколаєві відкрили нову сучасну сімейну амбулаторію №3. В середу, 27 квітня новий медичний заклад проінспектували Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар міськради Дмитро Фалько, начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, — інфморує кореспондент MyCity.

Приміщення амбулаторії довгий час належало до опорного пункту поліції. Для лікування паціентів приміщення не було пристосоване, а людей приймали в центрі медико-санітарної допомоги №4 по вулиці Адміральській, що було не зручно для місцевих.

Раніше амбулаторія №3 розташовувалась по вул. Шкільній. Туди зрештою переїхала амбулаторія №2, а для третьої знайшли місце в Північному.

Медична директорка закладу — Ольга Присяжнюк розповідає, що ремонт будівлі тривав з 2017 року.

» Тут більше 7 тисяч населення, більше 90% уклали з нами декларації. Тут приймають три сімейних лікаря і два лікаря-педіатра. Тут найбільш зручні умови як для паціентів, так і для медичного персоналу», — розповідає директорка медичного закладу.

Начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай розповіла, що в місті зараз працюють 38 амбулаторій сімейної медицини на базі 7 ЦПМСП.

«Ще в 2017 році велися переговори про передачу будівлі місту, а в 2018 його передали. За рік амбулаторія ця була реконструйована. На реконструкцію витратили 5 млн. 610 тисяч гривень», — розповіла Шамрай.

Міський голова Олександр Сєнкевич вручив подячний лист підряднику ТОВ «Будальянс», який виконував роботи.

«Ми присутні на відкритті однієї з двох амбулаторій в Центральному районі. Друга знаходиться в мікрорайоні Матвіївка і буде відкрита найближчим часом», — повідомив Сєнкевич.

Заступник директора фірми-підрядника Іван Кудрявцев зазначив, приміщення були підтоплені, приміщення були закинуті.

Нагадаємо, що після реконструкції в Миколаєві відкрили сімейну амбулаторію №1.