На Миколаївщині двох одеситів засудили за розбійний напад на пенсіонерку та пограбування

27 апреля, 2021 18 :25

Двох одеситів, які приїхали в смт Криве Озеро та пограбували місцевого мешканця, засудили до 8 та 9 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Відомо, що двоє чоловіків 39 та 48 років приїхали з Одеської області до смт Криве Озеро Миколаївської області та протягом одного дня встигли скоїти крадіжку та розбій стосовно місцевих жителів.

Прокурором доведено, що 9 червня 2020 року зловмисники проникли до будинку 61 річного місцевого мешканця та викрали предмети побуту.

Не зупинившись на вчиненому, чоловіки проникли до будинку 83-річної жінки, побили її та вимагали віддати їм грошові кошти та цінні речі. Потерпіла віддала їм гроші, телефон та мобільну сім-карту на загальну суму майже 600 грн.

Як з’ясувалось, обоє чоловіків вже мали проблеми із законом та раніше були засуджені за вчинення корисливих злочинів. Провину свою зловмисники не визнали, але доказів проти них було вдосталь.

Суд визнав одеситів винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 та ч. 3 ст. 187 КК України та призначив їм покарання у виді 8 та 9 років позбавлення волі.