Миколаївські велогонщики завоювали декілька медалей на командному чемпіонаті України

28 апреля, 2021 17 :12

З 20 по 25 квітня у м. Львів проходив відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці з велоспорту на шосе серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. В цих змаганнях взяли участь 200 гонщиків із 26 команд, 8 із них іноземні. Велогонщики збірної команди Миколаївської області вибороли нагороди різного гатунку. Про це повідомляє управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради.

Команда юніорів у складі: Вареник Максим, Кость Віталій та Власов Євген за підсумками всіх етапів вибороли золоті нагороди.

Команда юніорок у складі: Єлизавета Голод, Анна Коліжук за підсумками всіх днів теж вибороли золоті нагороди. Крім цього, Голод Ліза стала переможницею в категоріях: активна та стабільна гонщиця.

В категорії жінок у складі команди: Бондар Вікторія та Величко Катерина здобули срібло. Також команда Миколаївської області у складі: Нагірна Ана, Шарга Олена, Алєксєєва Вікторія, Семенова Ірина, Вареник Марина, Федотова Ксенія здобули бронзові нагороди.

Готували спортсменів тренери: Татаренко В.В., Калінчук В.І., Кость А.М.,Кравець М.В., Небаба С.М., Будовіцька О.І.,Садовський О.В., Агарков Ю.П., Когут В.О.