В Миколаєві готуватимуть новий конкурс на перевезення та підвищення ціни на проїзд

28 апреля, 2021 16 :20

В Миколаєві готуються до проведення нового конкурсу на перевезення міськимии маршрутами та підвищення ціни на проїзд. Про це повідомив перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков в програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

В Миколаєві давно не переглядались тарифи. Це якоюсь мірою є болючим ударом для перевізників, — заявив Віталій Луков. Також він зазначив, що наразі в місті діє один з найнищих тарифів на перевезення в цілому по Україні.

Нажаль місто не може впоратись з перевезеннями комунальним транспортом.

«Ми розраховуємо на підтримку приватних перевізників. Їм дуже важко при всіх наріканнях: безпечність, якість послуг, все інше. Є багато комплексних питань, які не виршіувались десятиліттями в Миколаєві. Але ми маємо виходити з сьогоднішшнього дня. Змушені шукати компроміс в двох напрямках. Розглядається питання перегляду тарифів, щоби зовсім не втратити перевезення. Перевізник просить більше, місто буде шукати компромісну вартість. Вона буде одна з найнижчих в Україні, але це дасть хоч якусь компенсацію перевізникам, щоби вони вистояли разом з містом, разом з громадою в цих складних умовах обмеження перевезень», — заявив Луков.

Відтак зросте ціна на перевезення і в комунальному транспорті, — розповів Луков.

«Це буде паралельний процес, але будемо намагатись, щоби вартість комунального транспорту буде дешевше ніж у приватних перевізників».

Раніше міський голова Олександр Сєнкевич повідомляв, що маршрутники вимагають підвищити проїзд мінімум до 7 грн.