Головою «Нафтогазу» призначили Юрія Вітренка

28 апреля, 2021 16 :09

Кабінет Міністрів України призначив Юрія Вітренка головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України».

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Так, 28 квітня відбулися загальні збори акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України» під керівництвом Кабміну. Було розглянуто звіт про діяльність  державної компанії НАК «Нафтогаз України» за 2020 рік. Згідно з документом, чистий консолідований збиток «Нафтогазу» в минулому році склав 19 млрд грн, хоча затверджений Кабміном фінплан передбачав отримання 11,5 млрд грн прибутку.

За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною і з 28 квітня 2021 року повноваження членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» і представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України» припиняються. Крім цього було прийнято рішення звільнити голову правління НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Новим керівником правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України» був призначений Юрій Вітренко, який має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України».

Свої обов’язки він починає виконувати вже від завтра, 29 квітня.

Повідомляється, що новому керівнику НАК «Нафтогаз Україна» пгставлено завдання збільшити системний видобуток українського газу, а також сприяти у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.