Миколаївська облрада проводить позачергову сесію в Zoom: як це виглядає

29 апреля, 2021 11 :37

Миколаївська обласна рада у четвер, 29 квітня, проводить п’яте позачергове засідання сесії. Проте цього разу, посилаючись на карантинні обмеження, сесію вирішили провести онлайн, за допомогою сервісу Zoom. Засідання транслюють на YouTube-каналі облради.

Про це повідомляє видання MyCity.

Так, в самій обласній раді «фактично» перебувають лише голова Ганна Замазєєва, її перший заступник Володимир Фроленко та голова ОДА Віталій Кім (на момент написання табличка з його прізвищем стоїть на столі, проте самого Кіма поки нема – прим.). Вони перебувають в депутатській кімнаті облради.

Прослухавши гімн, почалося, власне, саме засідання. Спочатку Замазєєва в прямому ефірі показала депутатам порядок денний, після чого почалося обговорення. В самому порядку всього два питання.

Після цього Замазєєва дала право на виступ депутатам. Ним скористались, до прикладу, представники «ОПЗЖ» Денис Андрєєв та Вадим Олабін, депутатка від «ЄС» Алла Ряжських та інші.

Цікаво, що депутат Олександ Ясинський виступав без увімкненої камери, його можна було лише почути, а на місці картинки «красувався» чорний прямокутник із прізвищем депутата.

Станом на 11:35 засідання продовжується.