Депутати дозволили «Миколаївському обласному центру онкології» взяти в лізинг устаткування для лікування онкологічних захворювань

29 апреля, 2021 19 :00

Депутати Миколаївської обласної ради на черговому засіданні дозволили КНП «Миколаївський обласний центр онкології» оформити лізинг на покупку лінійного прискорювача. Таке рішення було прийнято у четвер, 29 квітня, — повідомляє кореспондент MyCity.

За проголосували одностайно — 39 депутатів.

Директор КНП КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Максим Безносенко розповів, що паціенти лікарні не платитимуть за обстеження. Він розповів, що миколаївська область входить в десятку регіонів з найвищою захворюваністю. Наразі на обліку лікарні перебувають 39 тисяч хворих на онкологію.

Лінійний прискорювач допоможе рятувати життя онкохворих, — розповів Безносенко.

Сума договору не повинна перевищувати 60 мільйонів гривень. Наразі КНП розглянувпропозиції чотирьох лізингових постачальників, від двох отримали відмову, — повідомив Безносенко.

«Аванс щоб укласти договір і купити обладнання, становить не менше 20%, це 12 мільйонів гривень. Наше КНП врахувало ці гроші в фінансовому плані, ми заощадили зараз 12 мільйонів гривень, можемо їх заплатити як первинний внесок. Також враховані лізингові платежі на термін в 36 місяців», — розповів Максим Безносенко.