Управління екології Миколаївської ОДА знову хоче купити авто: під характеристики ідеально підходить елітний пікап майже за мільйон грн

29 апреля, 2021 14 :38

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА оголосило тендер на закупку «автотранспорту та протипожежної техніки для регіональних ландшафтних парків». Під цим описом в управлінні розумють новий пікап 4х4.

Уже проведений тендер опублікований на порталі держзакупівель ProZorro.

Зазначимо, що очікувана вартість автомобіля становила 950 тисяч гривень, проте під час торгів її вдалося дещо знизити – до 944 тисяч 250 гривень.

Переможцем тендеру визнали ТОВ ТД «Автосвіт Миколаїв».

Якщо звернути увагу на прописані характеристики, які очікують від закупленого автомобіля, а це – повнопривідний пікап із дизильним двигуном об’ємом в 2,4 см3  на 154 кінські сили, механічною 6-ступеневою коробкою перемикання швидкостей і загальною вагою в 2850 кг, то під них майже ідеально підходить пікап Mitsubishi L200 5 покоління.

Характеристики в документації від управління екології:

Характеристики Mitsubishi L200 на офіційному сайті компанії

Ціна такого автомобіля в Україні, залежно від комплектації, складає від 900 до 990 тисяч гривень.

Отримати новий автомобіль миколаївські екологи повинні до 30 червня поточного року.

Нагадаємо, це не вперше управління екології оголошує тендер на закупку пікапу для регіональних парків. Раніне в ОДА планували купити відразу два пікапи JAC T8, щоправда,  скромнішої комплектації, ніж Mitsubishi L200, адже за два автомобіля збирались заплатити 1,2 млн гривень. Проте пізніше тендер відмінили.

Фото на головній та інші світлини Mitsubishi L200 — з каталогу на сайті компанії Mitsubishi