Миколаївщина з суботи може вийти з «червоної» зони: названо умову

29 апреля, 2021 14 :19

Миколаївщина може вийти з «червоної» зони з суботи, 1 травня. Але для цього має прийти до норми ще один показник. Рішення держкоміся може ухвалити вже завтра. Про це повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

Він зазначив, що мав розмову з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим.

«Він (міністр — ред.) сказав, що якщо на ранок завтра, а так і буде, показник останній вийде з «червоної» зони, то завтра екстренно скликають Державну комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і дозволяють нам вийти з «червоної» зони 00:00 суботи. Але це не означає, що ми побороли хворобу — протиепідемічні заходи тривають», — сказав Кім.

Так, вперше два показники, через які Миколаївська область потрапила до «червоної» зони, знизилися до необхідного рівня. Відповідно до інформації ОДА, на сьогодні завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, становить 52,36% при допустимому показнику не більше 65%.

Кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 впродовж останніх семи днів на 100 тисяч населення становить 58 при допустимій кількості не більше 60.

Але є незначне перевищення іншого показника — коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 ПЛР та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу становить 20,2% при допустимому не більш ніж 20%.