У недобудові на 3-й Слобідській знайшли тіло дівчини: поліція стверджує, що ознак насильницької смерті не виявили

30 апреля, 2021 11 :24

У четвер ввечері, 29 квітня, в недобудові по вулиці Третя Слобідська в Миколаєві виявили тіло дівчини. Попередньо поліція встановила, що слідів насильницької смерті не виявлено.

Цю інформацію виданню MyCity підтвердили в Нацполіції Миколаївської області.

Як повідомили в поліції, після повідомлення про виявлення тіла на місце виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці обслідували тіло, померлою виявилася молода дівчина. Поки що причини смерті дівчини встановлюють, але ознак насильницької смерті попередньо не виявлено, також в поліції не змогли назвати приблизну дату, коли настала смерть.

Відзначимо, що місцеве видання «Новости N» опублікувло фото з місця подій, на яких видніються певні червоні сліди на тілі в районі живота. Як сказали нам в поліції, це можуть бути «трупні плями».

Також в поліції сказали, що померла начебто вела асоціальний спосіб життя.

Нагадаємо, саме в недобудові на Третій у 2012 році сталося резонансне вбивство Оксани Макар.

Щодо самої будівлі, то вона закинута, проте в її дворі обладнали паркувальний майданчик. Миколаївський університет ім. Петра Могили неодноразово звертався до депутатів з проханням передати їм недобудову для обладнання там університетської клініки, проте як депутати минулого скликання, так і нового – ніяк не можуть погодити питання передачі.