У Миколаєві пом’якшили транспортні обмеження на передсвятковий день (ОНОВЛЕНО)

30 апреля, 2021 11 :31

У Миколаєві, який збираються перевести з «червоної» до «жовтої» зони, дозволили послабити обмеження в роботі транспорту. Відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 29 квітня, сьогодні, 30 квітня, пасажирські перевезення здійснюватимуться з 14 до 20 години. Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

У зв’язку з покращенням показників ознак епідемічної небезпеки на території міста меру Миколаєва Олександру Сєнкевичу рекомендували дозволити міські пасажирські перевезення сьогодні, 30 квітня, з 6:00 до 10:00 години та з 14:00 до 20:00 години.

Щоб обмежити скупчення жителів міста на шляхах прямування на роботу та додому рекомендували забезпечити роботу на маршрутах руху «достатньої кількості авто та електротранспорту різних форм власності». Поліція ж має продовжити перевірки, щоб не було пасажирів більше, ніж місць для сидіння.

ОНОВЛЕНО 11:31

Комісія з питань ТЕБ та НС міста Миколаєва ухвалила рішення щодо пом’якшення обмежень руху пасажирського транспорту у Миколаєві. Встановлено режим перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, в електричному транспорті 30 квітня 2021 року з 6 до 10 години та з 14 до 20 години на підставі перепусток з QR-кодами.