Миколаївець обурився, що «Миколаївобленерго» перевіряють лічильники в умовах карантину: на підприємстві стверджують, що мають право

1 мая, 2021 13 :00

Відомий миколаївський краєзнавець та блогер, засновник краєзнавчого сайту «Николаевский базаръ» Андрій Шинкаренко обурився тим, що в умовах карантину працівники «Миколаївобленерго» прийшли перевіряти лічильники. Він записав відповідне відео на власному каналі YouTube, — пише MyCity.

На днях Андрія Шинкаренка виписали з лікарні, де він лікувався від коронавірусу. Раптовий прихід перевіряючих не сподобався краєзнавцю. З перевіркою прийшли 28 квітня, коли Миколаїв перебував в «червоній карантинній зоні».

«Ви питали де я пропадав? Два тижні я лежав в лікарні. Лікарі боролись за моє життя. Я вже вдома. Тепер прийшли «Миколаївобленерго», їм терміново потрібно під час локдауну перевірити лічильник, розетки. Це в умовах карантину, що відбувається у нас…», — розповідає Андрй.

Андрій Шинкаренко певен, що під час такої важкої ситуації з коронавірусом, енергетики наражають людей на небезпеку, як своїх клієнтів, так і працівників.

«Лізуть без мізків і не розуміють, що вони роблять, що вони ходять, розносять заразу по всьому місту, а потім інші будуть витягувати їх», — зазначає Андрій Шинкаренко.

MyCity зв’язались з «Миколаївобленерго», щоби роз’яснити ситуацію.

Нашим коореспондентам прокоментували, що підприємство внесено в список стратегічних. Відтак, всі перевірки відбуваються на законних підставах.

«Це стратегічне підприємство, ми не можемо припинити перевірки, адже від цього залежить життєзабеспечення населення Миколаєва», — повідомили на підприємстві.

Також енергетики не вбачають, що ситуація, яка трапилась 28 квітня порушувала карантинні норми. Також в «Миколаївобленерго» зазначили, що працівників підприємства щоразу перевіряють лікарі.

«Технічна перевірка була проведена з дотриманням вимог затверджених кодексом комерційного обліку електричної енергії, про що був складений відповідний акт технічної перевірки та опломбування. Працівники енергоінспекції керувались виключно вимогами законодавства України…Вони дотримувались вимог, щодо запобігання поширення коронавірусу — використовували захисні маски, щоранку всі працівники виходять з підприємства після перевірки медичним працівником і надання заключення, що вони здорові».