Миколаївцям нагадали, як святкувати Великдень, щоб не сталося пожежі

1 мая, 2021 16 :08

У неділю, 2 травня, православні християни святкуватимуть Великдень. Незважаючи на карантин, зміниться лише традиція святкування, а дотримання правил пожежної безпеки ніхто не скасовував. Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області нагадують, як треба поводити, щоб не допустити пожежі.

Важливо проявити відповідальність та особливу пильність при використанні відкритого вогню. Запалюючи свічку, слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на речі, одяг, волосся, які можуть миттєво спалахнути.

Необхідно міцно підв’язувати хустину та збирати волосся, щоб на них не потрапив вогонь. Під час освячення паски свічку слід розмістити таким чином, щоб полум’я не торкалося поліетилену чи самого плетеного кошику. Не підпускати дітей до відкритого вогню, навіть якщо це маленький вогонь священної свічки. Вдома запалені свічки ставте у вогнетривкі лампадки, подалі від легкозаймистих предметів. Для підтримання пожежної безпеки під час свят використовуйте лампадки.

Варто пам’ятати, що малолітні діти мають перебувати виключно з дорослими та бути обізнаними щодо небезпеки забавок із вогнем.

У разі виникнення пожежі телефонуйте за номером 101.

Кожен відповідальний громадянин не повинен забувати й про небезпеку захворювання коронавірусною інфекцією та не відвідувати місця скупчення людей. Якщо ж Ви й вимушені залишити ненадовго домівку, пам’ятайте, найкраща “зброя” проти вірусу — дотримання правил особистої безпеки, використання захисних масок та рукавичок.