На Миколаївщині до Великодня організували онлайн-виставку народної творчості

30 апреля, 2021 18 :06

Наближається Великдень — світле свято воскресіння і пробудження природи, відродження надії та життя. Кожен заздалегідь готується до цієї події. Майстри нашої області також із любов’ю долучилися до великого свята Пасхи, організувавши онлайн-виставку «Миколаївщина великодня». Про це повідомляє Миколаївський обласний центр народної творчості.

Уперше провели онлайн-виставку напередодні Великодня, участь у якій прийняли 150 творчих особистостей з різних куточків Миколаївщини. Свої таланти представили юні й дорослі митці, які підготували майже 450 робіт у різних видах мистецтва: писанкарстві, валянні, ткацтві, витинанні, художньому і вітражному розписах, різьбленні, соломоплетінні, у виготовленні традиційної ляльки-мотанки, вишивці, в’язанні, печворку, лозоплетінні, кераміці.

 

Особливу увагу привернули вишиті пасхальні рушники, серветки, скатертини, а також хоругви та ікони, які стали окрасою заходу. Вразили своєю різноманітністю святкові барвисті писанки: вощанки, трав’янки, мотанки, різанки, бісерки, травленки, дряпанки й мальованки. Здивували пасхальні декоративні панно і святкові кошики, в яких гармонійно поєдналися традиційні та сучасні види мистецтва.

Вперше майстри-аматори презентували великодню Миколаївщину, уквітчану візерунками у стилі таврійського розпису.

Кожна робота, представлена для онлайн-виставки «Миколаївщина великодня», випромінює особливе тепло і позитивну енергетику, що оспівує світле свято свят!

Пропонуємо до вашої уваги найяскравіші художні вироби, які увійшли до експозиції онлайн-виставки.