Юлія Мендель йде з посади прессекретаря Зеленського

30 апреля, 2021 15 :54

Прессекретар президента України Юлія Мендель йде з посади. Але вона залишиться в команді Офісу президента і буде радником з міжнародних комунікацій.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, Мендель тимчасово продовжує виконувати обов’язки прессекретаря Зеленського, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу президента.

«Прийнято рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, в зв’язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ», — зазначив Подоляк.

Він також підкреслив, що комунікація Зеленського потребує суттєвого посилення.

«Юлія Володимирівна має відмінні зв’язки в цьому секторі медійного співтовариства і зможе бути ефективною в якості радника з міжнародних комунікацій. Відповідно, позиція прессекретаря президента буде виділена в окремий функціонал, уточнена і заповнена», — додав Подоляк.

Нагадаємо, журналістку Юлію Мендель призначили прессекретарем президента в червні 2019 року. Вона перемогла в конкурсі, на який подавалися близько 4 000 кандидатів. Від претендета вимагалося знання не менше трьох мов, досвід роботи в журналістиці або публічній сфері. До фіналу вийшли три особи, Зеленський і співробітники Офісу президента особисто проводили з ними співбесіду.

Мендель вчилася журналістиці в Києві. У різний час працювала на телеканалах ICTV, Еспресо-ТБ та «Інтер». Писала для американських The New York Times, Politico і українського Forbes.