В Україні починають діяти нові правила отримання субсидій

1 мая, 2021 12 :30

З 1 травня в Україні починають діяти нові правила для отримання субсидій. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Так, тепер всі отримувачі субсидій мають подати нову заявку на її отримання. Зробити це можна онлайн або поштою протягом наступних 5 місяців.

Під час нарахування субсидій враховуватимуться доходи від депозитів та дивідендів. Також досліджуватиметься, хто їздив за кордон, купував валюту та банківські метали, а також перевірятиметься, чи здійснювались вартісні покупки.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що наразі 92% отримувачів субсидії отримують її у грошовій готівковій формі. З травня всі 100%, за його словами, будуть отримувати субсидію «живими» грошима.

«Також, вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Якщо ви маєте на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купуєте нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — вам субсидію не призначать. Тобто, для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться», — наголосив Денис Шмигаль .

Денис Шмигаль також підкреслив, що нові правила — це про справедливість, коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує.