У Миколаєві представники ЛГБТ-спільноти просять захисту від насильства та цькування

2 мая, 2021 21 :32

Представники ЛГБТ-спільноти України з міста Миколаєва, просять допомогти відстояти свої права та підписати петицію. Про це йдеться у заяві, яка надійшла на пошту MyCity.

За словами представників спільноти, наразі у поліції Миколаєва знаходиться вже п’ять справ, порушених за заявами «ЛГБТ Асоціації «ЛІГА». Однак слідство по цих справах абсолютно не просунулося. Тому небайдужих до проблем ЛГБТ-спільноти просять підписати петицію, яка має сприяти розголосу проблеми та змусити правоохоронні органи та владу реагувати на звернення.

Далі текст звернення:

Ми, представники ЛГБТ-спільноти України з міста Миколаєва, просимо Вас про допомогу і захист.

Будь ласка, зверніть увагу на нашу петицію!

Практично щодня ми піддаємося нападам і цькуванню на грунті ненависті!

Нам загрожують вбивством рідних і близьких, обіцяють спалити наші будинки. На фотографіях і відео, які нам надсилають, відображені вже вчинені жорстокі розправи над безвинними. Просто подивіться, щоб зрозуміти, на що здатні ці люди!

Буквально днями поліція і рятувальники в черговий раз евакуювали офіс «Асоціації ЛГБТ» Ліга » в місті Миколаєві з-за цькування і загрози підпалу!

Переважна більшість нападів здійснюється націоналістичними праворадикальними організаціями, підконтрольними державним силовим структурам.

Правоохоронні органи навіть не намагаються шукати винних, а місцева і центральна влада тиснуть на нас, щоб змусити мовчати.

Тільки об’єднаний заклик всього цивілізованого світу до влади України може переломити ситуацію беззаконня!

Наше життя у ваших руках! Допоможіть нам захистити себе і своїх близьких!

Нагадаємо,  що представники ЛГБТ-спільноти в Миколаєві заявляли про погрози  з боку невідомих.