На Кінбурнській косі правоохоронці зафіксували масовий вилов креветки

2 мая, 2021 17 :41

На Кінбурнській косі правоохоронці викрили браконьєрів на незаконному вилові креветки. Про це повідомили у пресслужбі поліції Миколаївської області.

1 травня правоохоронці провели профілактичний рейд по акваторії Ягорлицької затоки на Кінбурнській косі. Під час рейду виявили трьох чоловіків, які  займалися незаконним виловом водних біоресурсів.

«У правопорушників поліцейські вилучили понад 51 тисячу креветки, 53 — бичка та 750 — атерін. Завдана природному середовищу шкода становить більше 65 тисяч гривень. Заборонені знаряддя для вилову та біоресурси були вилучені співробітниками поліції», — йдеться у повідомленні.

Відносно браконьєрів склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу». Адміністративні матеріали будуть направленні до суду для прийняття законного рішення.

Також за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.