У Миколаївському центрі підтримки переселенців та ветеранів АТО запрацює сенсорна кімната для дітей

5 мая, 2021 09 :04

У Миколаївському міському центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО Миколаївської міської ради запрацює сенсорна кімната для дітей. Про це в ефірі програми «Сьогодні. Головне» розповіли директор Миколаївського міського центру підтримки ВПО та ветеранів АТО Миколаївської міської ради Віктор Мойсеєв та дитячий психолог Ірина Артьоменко.

Як зазначила Артьоменко, сенсорна кімната — це спеціально облаштоване приміщення, в якому є дуже багато різноманітного обладнання, спеціально призначеного для роботи з дітьми. Обладання спрямоване на розвиток всіх органів чуття: зір, слух, смак, нюх та дотик.

«Ми плануємо роботу від п’яти до десяти років. Будуть проводитися корекційно-розвиткові заняття, також релаксаційні хвилинки, рухливі ігри, щоб дітей можна було розвивати», – розповіла психолог.

Буде розроблено цикл з десяти занять, які проходитимуть раз або двічі на тиждень. Заняття будуть, як у групах, так і індивідуально.

«Ми дивимося на динаміку сприйняття дитини. Тоді ми можемо, або продовжити, або скоригувати», — додала вона.

За словами Мойсеєва, сенсорна кімната де-юре запрацювала 10 вересня 2020 року — з моменту відкриття міського центру. Але в повному обсязі вона запрацює з 5 травня цього року.

«Сама сенсорна кімната закуплена за гроші Світового банку. Раніше, до закінчення гранту 20 грудня 2020 року, вона утримувалася за гроші Світового банку. Тепер буде утримуватися за гроші місцевого бюджету», — сказав він.

Нагадаємо, 10 вересня 2020 року в Миколаєві відбулося урочисте відкриття комунального закладу «Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО» по вул. Кобера, 13 А/8, на яке було витрачено близько 15 млн грн. Близько 270 тис. доларів з них виділив Світовий банк, решту грошей — кошти з міського бюджету.

Фото на головній взято зі сторінки центру підтримки у фейсбуці.