У Миколаєві затримали адвоката і його брата, яких підозрюють в організації порнобізнесу

5 мая, 2021 14 :55

У Миколаєві правоохоронці викрили злочинну групу на чолі із адвокатом, яка займалась порнобізнесом. Відзначається, що двоє братів, 27 та 29 років, один з яких є місцевим адвокатом, знаходили на інтернет-ресурсах молодих жінок та пропонували їм надавати платні сексуальні послуги у саунах.

Про це повідомляють у прокуратурі області.

Також правоохоронці вважають, що брати організували діяльність інтернет-порностудій, які були обладнані спеціальною технікою, освітлювальними приборами, веб-камерами, комп’ютерами та меблями.

«Відеотрансляції відвертого та порнографічного змісту через різні сайти в режимі онлайн здійснювали більше 10 дівчат, які працювали позмінно», — йдеться у пресрелізі прокуратури.

За попередніми даними заробітки зловмисників сягали понад 100 тис доларів в місяць.

«У рамках розслідування правоохоронці провели 18 обшуків, у ході яких припинили діяльність 3 порнографічних студій, 2 саун, в яких надавалися платні сексуальні послуги. Вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки, телефони, блокноти з записами, а також грошові кошти в сумі близько 40 тисяч доларів США та 15 тисяч гривень, отриманих внаслідок злочинної діяльності», — додали правоохоронці.

Братів затримали. Одному із затриманих, який є адвокатом, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 303 КК України. Ще одному затриманому та двом адміністраторам саун також повідомлено про підозру.

Стосовно двох братів судом обрано запобіжні заходи: одному тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 181 тис гривень, другому — домашній арешт. Слідство триває.