У Заводському районі Миколаєва приберуть старі шини, які «прикрашали» клумби

5 мая, 2021 16 :50

У Заводському районі збиратимуть та утилізуватимуть зношені гумові автомобільні шини з території району.

Інформація про це міститься на сайті електронних торгів Prozorro.

Заводська адміністрація оголосила тендер на виконання цих послуг. Переможцем стало ТОВ «НОВОТОР». Вартість послуги — 112 200 грн.

Послуга із збирання та перевезення зношених гумових автомобільних шин з території Заводського району м. Миколаєва з подальшою утилізацією включає в себе:

  • збирання шин (за необхідністю виконувати демонтаж), перевезення та подальша утилізація;
  • якість послуг повинна відповідати Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Правилам благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в  Миколаєві», надаватися  своєчасно і в повному обсязі;
  • послуги надаються згідно листа Замовника. В процесі надання послуг Виконавець зобов’язаний направляти фото та/або відеоматеріали (за погодженням із Замовником це питання врегульовується у кожному окремому випадку) які підтверджують факт надання послуг за цим договором на кожному окремому об’єкті кожен день, коли така послуга повинна надаватися відповідно до листа Замовника. Такі матеріали повинні містити фіксацію весь процес надання послуг із фіксацією стану об’єкту до моменту надання послуг, у процесі надання послуг і по завершенні надання послуг.

Як уточнили MyCity в санітарному відділі Заводського району утилізації підлягають і сумнівні «арт-об’єкти», які встановили для «прикрашання» клумб: «лебеді», «квіточки», «деревця» виготовлені з гумових шин. Загальна кількість таких в районі — близько 1500, про що йдеться в додатку до проєкту договору.

 

Якість послуг повинна відповідати вимогам чинного законодавства України. Виконавець повинен забезпечити дотримання правил охорони праці, загальних заходів безпеки,  заходів з охорони навколишнього природного середовища, — йдеться у додатку тендеру.