За попередні три роки на Миколаївщині не побудували жодної нової школи чи дитячого садка

6 мая, 2021 15 :47

Протягом 2018-2020 років на Миколаївщині за кошти обласного бюджету не побудували жодного навчального закладу. А у 2021 році на ремонти існуючих закладів освіти виділили приблизно 700 тисяч гривень. Про це йдеться у відповіді департаменту освіти і науки ОДА на інформаційний запит видання MyCity.

Всього департамент освіти облдержадміністрації має у своєму підпорядкуванні 22 заклади інтернатного типу. Із них ремонтувати у поточному році зібрались 4:

  • Миколаївську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів №3. Їй на забезпечення пожежної безпеки з обласного бюджету виділили 167, 973 тисячі гривень.
  • Миколаївську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 2, на ремонт покрівлі спального корпусу якої запланували 100 тисяч гривень.
  • Комунальний заклад «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенівцентр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» обласної ради на «забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов» отримає 325, 5 тисяч гривень.
  • Широколанівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів також для забезпечення пожежної безпеки виділять 100 тисяч гривень.

 

Зазначимо, що в ході реформи децентралізації школи та інші навчальні заклади передали на баланс місцевим громадам, тому департамент освіти не відповідає за стан сільських, міських та інші навчальних закладів.