За постачання неповнолітніх педофілам мешканця Миколаєва осудили на 5,6 років

6 мая, 2021 15 :02

Суд визнав винним 30-річного миколаївця у розпусті та звідництві неповнолітніх та відправив його на 5,6 років за грати.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Миколаївської області.

Відомо, що чоловіка було затримано ще у 2019 році за систематичне постачання замовникам для надання сексуальних послуг 16-річних юнаків, яких злочинець знаходив серед свого оточення. Коли чоловік привіз чергового підлітка до клієнта та отримав за це 2000 гривень, з яких 500 – повинен був віддати «підопічному», правоохоронці затримали його «на гарячому».

Чоловікові було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 302 КК України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Завершивши розслідування, слідчі направили кримінальне провадження до прокуратури, а суд призначив звіднику черговий термін ув’язнення. Зловмисник проведе за гратами 5 років і шість місяців.

Варто зазначити, що зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за розбещення неповнолітніх, зґвалтування неприроднім способом та звідництво для розпусти підлітків, за що потрапив за ґрати на одинадцять років, а через шість – був звільнений умовно достроково та опинився на волі й продовжив займатись організацією дитячої проституції, отримуючи від цього прибуток.