ОДА оголосила тендер на реконструкцію частини скверу в Миколаєві зі встановленням флагштока за 14 млн грн

6 мая, 2021 13 :40

Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОДА оголосив тендер на реконструкцію благоустрою майданчику з улаштуванням 72-метрововї стели для прапору в парку «Юних героїв», обмеженому вул. Адмірала Макарова, вул. Обсерваторною та вул. Нікольською в Заводському районі міста Миколаєва. Орієнтовная вартість робіт становить 14 млн 206 тис. грн. Про це свідчать дані, опубліковані на порталі держзакупівель ProZorro.

Тендер оголосили 5 травня. Аукціон заплановано на 24 травня.

Роботи планують завершити до 31 грудня 2022 року, хоча раніше озвучувалась ідея встановлення стели до Дня Незалежності України.

У документації вказується, що тендер оголошено на виконання першої черги робіт. Зокрема, підрядник має провести реконструкцію частини благоустрою майданчику, що передбачає звалювання 100 дерев, улаштування тротуарної плитки, флагштока, а також встановити шість камер відеоспостереження, зовнішнє освітлення, зливову каналізацію, водопостачання, провести роботи з озеленення, встановити по шість лавок і урн.

Зазначимо, що ОДА витратила на розробку проекту з реконструкції парку «Юних героїв» та встановлення там найвищої в області 72-метрововї стели для прапору 915,8 тис. гривень. Тендер виграла компанія ТОВ «Урбан Констракт», яка до цього проектувала реконструкцію Соборної площі.

Нагадаємо, що Миколаївська ОДА планує спільно з міськрадою реалізувати проект з реконструкції частини парку «Юних героїв», в рамках якої встановити 72-метрову стелу з державним прапором, щоб арт-об’єкт можна було побачити з усіх боків міста. Загальна вартість робіт — 14 млн грн, 5 млн — з обласного бюджету. Мер Миколаєва Олександр Сенкевич назвав проект цікавим, але в бюджеті міста немає «зайвих» грошей на його співфінансування.

Читайте також, що думає бізнес про встановлення 72-метрової стели з прапором. Зокрема, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім говорив, що сподівається на участь бізнесу в установці 72-метрового прапору, проте сам «скидатися» не буде.