Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Депутатка Миколаївської облради від «ЄС» Самчинська задекларувала більше 1,1 млн гривень доходів і квартиру в Києві

6 мая, 2021 19 :52

Депутатка обласної ради від фракції «Європейська солідарність» Людмила Самчинська за минулий рік отримала більше мільйона гривень доходів. Про це свідчить її декларація, опублікована на сайті НАЗК (Нацагентство із запобігання корупції – прим.).

Живе і працює депутатка у місті Южноукраїнськ. Там Самчинська займає посаду художнього керівника ансамблю бального танцю «Натхнення» в палаці культури «Енергетик». Зазначимо, що саме по округу, в який входить місто, вона й балотувалась на виборах.

Згідно з декларацією, за 2020 рік Самчинська на основному місці роботи отримала 332 тисячі гривень зарплатні (в середньому 27,6 тис. гривень за місяць). Також депутатка у минулому році отримала 90 тисяч гривень пенсії.

Окрім цього, готівкою депутатка тримає 15 тисяч доларів США. Ще 10,4 тис. доларів Самчинська має на банківському рахунку.

Загалом статки новоспеченого депутата оцінюють в суму більше 1,1 млн гривень.

Окрім фінансових дивідендів, у Самчинської значний перелік нерухомості. Зокрема, квартира в столиці України, яку вона придбала у свій час за 1,3 млн гривень. Також у Києві депутатка купила машиномісце за 380 тис. гривень.

Житлові будинки Самчинська декларує в  Южноукраїнську та селі Костянтинівка Арбузинського району. Ще один житловий будинок в Южноукраїнську депутат зараз будує.

Декларує Самчинська ще 4 земельні ділянки в Южноукраїнську та Костянтинівці.

Із рухомого майна депутат «Європейської солідарності» декларує легковий автомобіль Рeugeot 308 2011 року випуску.

Довідка: Людмила Самчинська народилася у селі Костянтинівка Арбузинського району Миколаївської області. Навчалась у Костянтинівській середній школі, а потім – в Одеському державному інституті ім. Мечникова, де отримала диплом викладача української мови та літератури. У 1989 році закінчила інститут підвищення кваліфікації працівників культури.

Свою трудову діяльність Самчинська розпочала в селі Костянтинівка, на посаді керівника ансамблю бального танцю. В 1979 році переїхала до Южноукраїнська, де спочатку працювала викладачем української мови і літератури загальноосвітньої школи №1 та паралельно – у клубі «Строитель». З 1987 по 2008 роки обіймала посаду тренера комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУ АЕС НАЕК «Енергоатом». Після цього була прийнята на роботу в палац культури «Енергетик» художнім керівником ансамблю бального танцю «Натхнення».

В 1990 році очолюваний Самчинською колектив «Натхнення» отримав звання народного. В 2011-му Людмила Юріївна стала лауреатом конкурсу «Людина року Миколаївщини та була визнана кращим тренером України за результатами офіційних кубків та чемпіонатів України з танцювального спорту. В цьому ж році керівник «Натхнення» отримала міжнародну суддівську категорію WDSF, а очолюваний нею колектив став кращим клубом України 2011.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ексголова фракції «ЄС» в облраді Михайло Талпа задекларував дві квартири в Миколаєві, два авто і 0 гривень доходів.