Депутатка Миколаївської облради від «ЄС» Самчинська задекларувала більше 1,1 млн гривень доходів і квартиру в Києві

6 мая, 2021 19 :52

Депутатка обласної ради від фракції «Європейська солідарність» Людмила Самчинська за минулий рік отримала більше мільйона гривень доходів. Про це свідчить її декларація, опублікована на сайті НАЗК (Нацагентство із запобігання корупції – прим.).

Живе і працює депутатка у місті Южноукраїнськ. Там Самчинська займає посаду художнього керівника ансамблю бального танцю «Натхнення» в палаці культури «Енергетик». Зазначимо, що саме по округу, в який входить місто, вона й балотувалась на виборах.

Згідно з декларацією, за 2020 рік Самчинська на основному місці роботи отримала 332 тисячі гривень зарплатні (в середньому 27,6 тис. гривень за місяць). Також депутатка у минулому році отримала 90 тисяч гривень пенсії.

Окрім цього, готівкою депутатка тримає 15 тисяч доларів США. Ще 10,4 тис. доларів Самчинська має на банківському рахунку.

Загалом статки новоспеченого депутата оцінюють в суму більше 1,1 млн гривень.

Окрім фінансових дивідендів, у Самчинської значний перелік нерухомості. Зокрема, квартира в столиці України, яку вона придбала у свій час за 1,3 млн гривень. Також у Києві депутатка купила машиномісце за 380 тис. гривень.

Житлові будинки Самчинська декларує в  Южноукраїнську та селі Костянтинівка Арбузинського району. Ще один житловий будинок в Южноукраїнську депутат зараз будує.

Декларує Самчинська ще 4 земельні ділянки в Южноукраїнську та Костянтинівці.

Із рухомого майна депутат «Європейської солідарності» декларує легковий автомобіль Рeugeot 308 2011 року випуску.

Довідка: Людмила Самчинська народилася у селі Костянтинівка Арбузинського району Миколаївської області. Навчалась у Костянтинівській середній школі, а потім – в Одеському державному інституті ім. Мечникова, де отримала диплом викладача української мови та літератури. У 1989 році закінчила інститут підвищення кваліфікації працівників культури.

Свою трудову діяльність Самчинська розпочала в селі Костянтинівка, на посаді керівника ансамблю бального танцю. В 1979 році переїхала до Южноукраїнська, де спочатку працювала викладачем української мови і літератури загальноосвітньої школи №1 та паралельно – у клубі «Строитель». З 1987 по 2008 роки обіймала посаду тренера комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУ АЕС НАЕК «Енергоатом». Після цього була прийнята на роботу в палац культури «Енергетик» художнім керівником ансамблю бального танцю «Натхнення».

В 1990 році очолюваний Самчинською колектив «Натхнення» отримав звання народного. В 2011-му Людмила Юріївна стала лауреатом конкурсу «Людина року Миколаївщини та була визнана кращим тренером України за результатами офіційних кубків та чемпіонатів України з танцювального спорту. В цьому ж році керівник «Натхнення» отримала міжнародну суддівську категорію WDSF, а очолюваний нею колектив став кращим клубом України 2011.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ексголова фракції «ЄС» в облраді Михайло Талпа задекларував дві квартири в Миколаєві, два авто і 0 гривень доходів.