Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Зеленський знову очолив президентський рейтинг

6 мая, 2021 20 :19

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, то найбільше голосів у першому турі отримав би чинний Президент України Володимир Зеленський — 20% усіх опитаних або 28% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

За колишнього президента Петра Порошенка мають намір проголосувати відповідно 12,5% і 18% опитаних, за Юрія Бойка — відповідно 11% і 14,5%, за Юлію Тимошенко — відповідно 8% і 10,5%, за Ігоря Смешка — відповідно 4% і 6%, за Володимира Гройсмана — відповідно 2% і 3%, за Олега Ляшка — відповідно 2% і 3%, за Дмитра Разумкова — відповідно 2% і 2%, за Анатолія Гриценка — відповідно 2% і 2%, за Романа Кошулинського — відповідно 1% і 2%, за Віталія Кличка — відповідно 1% і 1%, за Олександра Вілкула — відповідно 1% і 1%.

Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з Порошенком отримав би 32% голосів усіх опитаних або 60,5% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, Порошенко — відповідно 20% і 39,5%.

У випадку виходу до другого туру Зеленського і Бойка за Зеленського проголосували би 36% усіх опитаних або 71% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Бойка — відповідно 15,5% і 29%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 29 квітня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2021 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.