В Миколаєві розшукали підлітків, які пішли до школи і зникли

7 мая, 2021 10 :26

В четвер, 6 травня, правоохоронці знайшли та повернули додому двох хлопців 13 та 12 років, які вранці пішли до школи, а потім зв’язок з ними обірвався.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Миколаївської області.

Повідомлення від мами одного з підлітків надійшло на лінію «102» о 18:00. Вона повідомила, що її 13-річний син та його 12-річний товариш вранці пішли до школи, але додому не повернулись, вже дві години не виходять на зв’язок та про їхнє місцезнаходження нічого невідомо.

На розшук дітей негайно був задіяний майже увесь особовий склад Миколаївського районного управління поліції, відділу ювенальної превенції, кінологічна служба та оперативники Управління карного розшуку. Координація пошуків здійснювалась керівництвом обласного главку поліції.

Правоохоронці перевірили можливі місця перебування зниклих хлопчиків, орієнтування з їхніми прикметами також отримали наряди поліції, які здійснювали патрулювання вулиць обласного центру.

Впродовж години після звернення батьків місцезнаходження школярів встановили ювенальні поліцейські. Діти знаходились за декілька кварталів від місця проживання з вимкненими телефонами.

Хлопців доставили до дому, де з ними та батьками була проведена профілактична бесіда. Протиправних дій щодо підлітків скоєно ну було.