Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Не хочемо робити перегонки на проспектах», — Сєнкевич підтвердив ліквідацію деяких маршрутів

7 мая, 2021 11 :23

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підтвердив, що в місті планують прибрати деякі маршрути, які дублюють один одного. Про це він заявив під час прямого ефіру в соцмережах в четвер, 6 травня.

Так, мер заявив, що 12 травня виконком розгляне рішення про затвердження переліку об’єктів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Замовником перевезень на 2021-2022 роки виступить Миколаївська міська рада.

«Цим рішенням, зокрема, передбачено скорочення маршрутів, які дублюють один одного. Так, маршрути №8 та №21 повністю дублюють маршрут тролейбуса №2. Ми прагнемо розвивати міський комунальний транспорт, а не робити перегонки на проспектах, щоб маршрути не дублювалися, а пересікалися. Тому ми плануємо провести конкурс на всі маршрути і виключити всі дублюючі».

Також міський голова повідомив, що на маршрут тролейбусу №2 планується виведення додаткових тролейбусів, а після тендеру на закупівлю низькополих тролейбусів, вони також будуть додані на маршрут.

Крім цього, пасажири будуть знати чіткий графік перевезень та слідкувати за роботою комунального транспорту через свій смартфон, адже автобуси та тролейбуси будуть обладнані GPS-передавачами.

«Нещодавно ми спілкувалися з маршрутниками. Вони пообіцяли, що найближчим часом також будуть вмикати ці GPS-трекери, а також попросили, щоб міськрада побудувала в себе центр, який зможе приймати цю інформацію. Тому цього року ми плануємо оновити комп’ютерне обладнання, яке зможе приймати ці сигнали і роздавати на все ресурси, в тому числі і на Google, щоб містяни знали розклад руху громадського транспорту», — додав мер.

Нагадаємо, що до кінця 2021 року Миколаїв отримає 40 нових тролейбусів, які планують купити за кредитні кошти. Договорі на поставку тролейбусів уже підписаний.