Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Вартість проїзду в маршрутках Миколаєва востаннє змінювалася в 2017 році, — мер

7 мая, 2021 12 :50

Приватні перевізники звернулися до Миколаївської міської ради щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Питання буде винесене на 26 травня на засідання виконкому.

Про це мер Миколаєва Олексанрд Сєнкевич розповів під час прямого ефіру в соцмережах в четвер, 6 травня.

Так, мер заявив, що маршрути №9, 63, 5 зникли взагалі з маршрутів, тому що вони не є вигідними і перевізники просто не в змозі забезпечити нормальні перевезення.

«Ціни, які буде пропонувати відділ цін департаменту економіки Миколаївської міськради не є економічно обрахованими, але це найоптимальніший варіант. При цьому вартість проїзду у комунальних зелених автобусах та приватних перевізниках буде відрізнятися».

Також мер підкреслив, що пільговий проїзд в транспорті залишиться без змін.

Ціни на проїзд піднімуться лише в тому випадку, якщо виконком 26 травня погодить це рішення. Тоді з 1 червня проїзд в громадському транспорті Миколаєва подорожчає.

Крім цього, Олександр Сєнкевич повідомив, що міськрада розробила та розмістила на своєму сайті таблицю із розрахунками вартості маршруту, щоб містяни знали, як утворюється ціна на пасажирські перевезення в громадському транспорті.

«Ви можете вбивати туди ціну палива та інші змінні і дивитися, як змінюється вартість маршруту від цього. Все це розраховується за формулою і ви можете самі бачити, як змінюється від цього вартість проїзду».

Міський голова підкреслив, що останній раз вартість проїзду в Миколаєві змінювалася у 2017 році.

Нагадаємо, що на сайті Миколаївської міської ради опубліковані проєкти рішень виконкому про нові тарифи для кожного приватного та комунального перевізників.