Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Це поганий сигнал»: Держсекретар США Блінкен занепокоєний змінами керівництва «Нафтогазу»

7 мая, 2021 16 :30

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що остання зміна керівництва «Нафтогазу» — поганий сигнал і потенційна міжнародна шкода іміджу України.

Про це він заявив в інтерв’ю «Факти ICTV».

«Насправді це поганий сигнал і потенційна шкода, міжнародна шкода іміджу України. Мені здається, уряд це розуміє і рухатиметься вперед до корпоративного управління «Нафтогазом». Воно повинно бути прозорим, незалежним і обов’язково служити інтересам українців», — заявив держсекретар у відповідь на питання, як кадрові зміни в «Нафтогазі» можуть вплинути на інвестиційний клімат, співпрацю з МВФ і загалом економічну стабільність в Україні.

Нагадаємо, що Блінкен прибув в Україну 6 травня обговорити агресію Росії і реформи в Україні. Кабінет Міністрів України призначив Юрія Вітренка головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України»