В Миколаєві матері, яку підозрюють у вбивстві немовляти, заборонили виїжджати з міста

8 мая, 2021 12 :00

Мешканці Миколаєва, яку підозрюють у вбивстві своєї новонародженої дитини, обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання. На вихованні в неї ще 5-ро дітей.

Про це повідомили у пресслужбі Центрального районного суду м. Миколаєва.

Відомо, що 28-річна жінка 2 травня 2021 року народила без допомоги лікарів в ванній кімнаті свого дома по вул. Архітектора Старова у м.Миколаєві дівчинку. Після цього, перебуваючи в стані емоційної напруги, навмисно загорнула її у рушник та поклала вниз обличчям у дитячу ванночку і накрила зверху купою одягу, чим позбавила дитину можливості дихати. Немовля померло від механічної асфіксії.

Дії жінки кваліфіковано за ст.117 КК України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів). Санкція зазначеної статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Прокурор у судовому засіданні просив обрати запобіжний захід у виді особистого зобов’язання, наводячи у якості ризику можливість підозрюваної переховуватись від слідства. Також зазначив, що кримінальне правопорушення, у вчиненні якого підозрюється жінка є нетяжким злочином.

Підозрювана повідомила, що має на утриманні п’ятьох дітей, віком від 6 до 2 років, умислу на позбавлення життя новонародженої дитини не мала, визнала провину та каялась у скоєному. Проти задоволення клопотання вона не заперечувала.

Захисник підтримала позицію своєї підзахисної.

За результатами розгляду, суддя обрав підозрюваній запобіжний захід у виді особистого зобов’язання, з покладенням обов’язків: з’являтись за викликами прокурора, слідчого або суду, не виїжджати за межі м.Миколаєва, повідомляти про зміну місця мешкання та засобів зв’язку.