Миколаївський міський голова привітав ветеранів Другої світової війни

8 мая, 2021 14 :00

У Миколаєві проживають 92 ветерани, які безпосередньо брали участь у бойових діях та захищали Батьківщину. Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич разом з представниками громадських організацій ветеранів міста привітав зі святом визволителів, чий вік  наближається до сторічної позначки, — інформує відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

99 років днями виповнилось військовому льотчику Георгію Никифоровичу Костякову! Гостей зустрів у парадному кітелі, з численними нагородами на грудях. У своєму поважному віці зберіг позитивний настрій та почуття гумору. Охоче спілкувався з мером та ділився цікавими випадками з життя.

Катерина Степанівна Котляр 99-ту річницю зустрічатиме у листопаді цього року. Про Другу світову війну їй досі нагадує осколок, що так і залишився в руці. Катерина Степанівна з теплою усмішкою розповідає про свою люблячу родину. Діти, онуки — її справжня гордість.

Учаснику бойових дій Олександру Даниловичу Покосенку за кілька днів виповниться 97. Олександр Данилович — Заслужений художник України. Під час Другої світової пройшов концтабір, після втечі з полону продовжив бойовий шлях, був поранений. Нагороджений численними орденами та медалями. У мирний час повернувся до творчості, зокрема, створив відому серію робіт “Старий Миколаїв”, що налічує понад 150 картин. Полотна Олександра Даниловича прикрашають музеї та зібрання приватних колекціонерів.

95-річний ювілей у лютому зустріла учасниця бойових дій Галина Федорівна Сорочан. Від усієї громади Миколаєва ветеранам передали подарунки та квіти. Головне побажання для наших захисників — щоб здоров’я було міцним і не підводило.

«Завдяки відвазі та відданості наших ветеранів, учасників бойових дій Другої світової війни, ми мали дорогоцінну можливість зростати у мирі. Дякую всім, хто мужньо й відчайдушно виборював свободу для рідної землі. Найменше, що ми можемо для них зробити — оточити турботою, показати, як ми цінуємо мир, що дістався тяжкою ціною, і ще раз довести, що їх подвиг ніколи не згубиться в літах», — сказав Олександр Сєнкевич.